Українська версія|English version
Header

Бізнес-успіх ПрАТ “КЗТВ” підтверджено нагородою «Лідер року 2017»

ПрАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю” увійшов до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнаний «Лідером року 2017».
Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.

ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

 В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді   можливість надавати замовникам якісний продукт, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері виробництва технічного вуглецю.

Кожен працівник ПрАТ  “КЗТВ” – професіонал своєї справи. У нас працюють талановиті інженери і апаратники,  відмінні лаборанти і слюсарі, харизматичні керівники. За досягнуті успіхи, вагомий особистий внесок  Національний бізнес-рейтинг нагородив іменним орденом “Професіонал року”   директора  ПрАТ “КЗТВ” Вячеслава Вікторовича Яворського. Досвідчені спеціалісти, завдяки досвіду яких  підприємство  досягло високих номінацій  та вагомих результатів у хімічній галузі,  від  Національного бізнес-рейтингу  отримали   орден “Гордість економіки” — Перший заступник директора-головний інженер Давидовський Олександр Анатолійович та сертифікат “Спеціаліст року” — начальник ремонтно-механічного цеху Остапенко Юрій Олександрович.

 

В  ЄДНОСТІ – СИЛА

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей підприємства. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об’єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.