Українська версія|English version
Header

Завершено роботи з облаштування скверу на Молодіжному

Наприкінці вересня всі роботи з облаштування скверу, що поряд із зупинкою “Аврора” на Молодіжному, було завершено. Сквер передано місту, тож станом зелених насаджень на цій території тепер опікуватиметься КП «Благоустрій Кременчука».

Нагадаємо, Кременчуцький завод технічного вуглецю взяв шефство над цією ділянкою навесні цього року. 21 квітня, під час “Гранатової толоки”, колектив та ветерани заводу, на чолі з директором Вячеславом Яворським, висадили тут дерева та кущі. І усі ці місяці, протягом весни та літа, працівники нашого підприємства, заступник директора з екології та охорони праці В’ячеслав Олексієнко та керівник відділу охорони навколишнього середовища Наталія Макаренко, продовжували облаштовувати територію та слідкували за станом зелених насаджень, трави. У серпні тут були встановлені гранітні вазони. Працівники КП “Благоустрій Кременчука” висадили у них квіти та декоративні рослини.

І ось, нарешті, роботи завершено. Останній штрих у композиції — декоративна гранітна плита, встановлена наприкінці вересня. Наразі сквер (зелені насадження та декоративні елементи) уже офіційно передано місту.