Українська версія|English version
Header

Регламент REACH

Відповідно до статті 20(2) Регламенту (ЄС) №1907/2006 (про реєстрацію, оцінку, авторизацію та обмеження хімічних речовин та препаратів – REACH) Європейське Хімічне Агентство (ECHA) виконало перевірку реєстраційного досьє та 30.09.2010 р. присвоїло технічному вуглецю ТОВ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» (ТОВ «КЗТВ») реєстраційний номер.

 

Інтереси ТОВ «КЗТВ» у країнах Європейського Союзу представляє спеціальний представник (Only Representative) фірма CHIMET s.r.o (Чеська Республіка).

 

Спеціальний представник забезпечує передачу інформації (паспорту безпеки) про технічний вуглець споживачеві (по ланцюгу поставок). При зміні інформації про технічний вуглець спеціальний представник інформує про це всіх споживачів.

 

На спеціального представника покладено обов’язки відповідно до вимог Регламенту REACH.

 

Реквізити спеціального представника:

 

фірма ХІМЕТ (CHIMET, s.r.o.)

 

номер реєстрації CZ 62303708

 

Адреса: проспект Споженку 22, 77900, Оломоуц, Чеська Республіка.

 

У реєстраційному Досьє зазначено, що «Технічний вуглець» не класифікується як небезпечна речовина, відповідно до Директиви Ради 67/548/ЄЄ, її доповнень та змін, тому вона не підлягає перекласифікації та перемаркуванню (відповідно до CLP Regulation (EC) №1272/2008).

 

Згідно з вимогами Європейського Хімічного Агентства, Інститут проблем матеріалознавства Академії наук України провів роботи з вивчення розмірів первинних часток, агрегатів технічного вуглецю ТОВ «КЗТВ», за допомогою електронного мікроскопа. Дані досліджень були направлені до Європейського Хімічного Агентства.

 

Необхідна інформація про технічний вуглець ТОВ «КЗТВ» (склад, наявність важких металів та ін.) знаходиться в оновленому паспорті безпеки.

 

Відповідальним за виконання вимог REACH на ТОВ «КЗТВ» є заступник директора з якості Шеремета Д.І. (Тел. 089 120-78-96).

 

Паспорт безпеки ТОВ «КЗТВ»: