Українська версія|English version
Header

Три сучасних телевізори отримала ЗОШ №26 від КЗТВ

Напередодні Дня вчителя до Кременчуцької ЗОШ №26 завітали гості із ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю». Приїхали із подарунками – від заводу техвуглецю школа отримала три великих телевізори із системою SMART-TV.

Як каже директор ПрАТ «КЗТВ» Вячеслав Яворський, ще на святковій лінійці, 1 вересня, дирекція школи отримала від заводу грошовий сертифікат. А коли керівництво школи визначилось, що їм найбільше потрібно, на цю суму купили сучасну техніку. Вручення приурочили до Дня вчителя.

-           Коли 1 вересня я вручав школі сертифікат, казав, що це не просто папірець, а сума коштів, яка тут є, вона може бути використана на розсуд керівництва школи. Володимир Григорович, порадившись з колегами, вирішили, що дошки в класах займають багато місця і їх треба замінювати сучасними гаджетами. Тож ми й закупили ці три телевізори, які насичені всіма необхідними функціями, — сказав, вручаючи подарунок, директор КЗТВ Вячеслав Яворський.

-          Але й сертифікат я не відбираю, може потрібно буде ще щось, — пожартував Вячеслав Яворський даючи зрозуміти, що це не остання допомога школі, бо на підприємстві ніколи не забувають про свою соціальну місію. А допомагати школам, лікарням, ветеранам – вже давно стало доброю традицією заводу.

Наостанок Вячеслав Яворський привітав вчителів зі святом та побажав здоров’я, терпіння, достатку, щоб праця вчителя завжди достойно оцінювалась і державою, і місцевими керівниками. І від імені підприємства пообіцяв, що колектив заводу технічного вуглецю зробить все можливе, щоб перший кошик бюджету наповнявся, аби зарплату вчителям було з чого виплачувати