Українська версія|English version
Header

Сфера використання

N220

Високопідсилювальний тех. вуглець. Легко диспергується та забезпечує високий рівень екструдованості гумових сумішей. Дуже хороша поверхня при обробці, висока зносостійкість, надає гумам високий опір розриву та роздирання. Входить до складу особливо відповідальної, протекторної гуми під час виробництва шин для вантажних та легкових автомобілів. Тех. вуглець рекомендується для використання під час виробництва конвеєрних стрічок та інших гумотехнічних виробів, для яких потрібна підвищена зносостійкість через експлуатацію у важких умовах.

 

N234

Високоструктурний тех. вуглець, що добре диспергується в гумових сумішах і значно підвищує їх модуль. Надає гумам більш високий опір стирання (порівняно з N220), підвищену зносостійкість. При використанні N234 покращується шприцювання гумових сумішей. Технічний вуглець призначений для виготовлення протекторів та протекторної гуми.

 

N326

Високодисперсний низькоструктурний підсилювальний технічний вуглець. Забезпечує низький модуль, високе подовження при розриві, високий опір роздирання та втомну міцність. Суміші для виготовлення брекера шин, у тому числі масивних та для бездоріжжя. Конвеєрні стрічки, резинотехнічні вироби, ущільнювачі.

 

N330

Високодисперсний підсилювальний тех. вуглець з низькою структурою. Забезпечує високу межу міцності при розтягуванні, хорошу зносостійкість, високу міцність та низький гістерезис. Використовується при виробництві протекторів шин вантажних та сільськогосподарських машин, транспортерних стрічок, кабельних оболонок, формованих та шприцьованих виробів.

 

N339

Високодисперсний підсилювальний тех. вуглець із підвищеною структурністю. Забезпечує високий модуль, покращене екструдування, опір стирання. Використовується при виробництві протекторів шин, гумотехнічних виробів, конвеєрних стрічок, формованих та шприцьованих виробів.

 

N347

Високодисперсний підсилювальний тех. вуглець із підвищеною структурністю. Забезпечує покращену оброблюваність, опір стирання. Використовується для виробництва протектора шин, гумотехнічних виробів, ущільнювачів. У виробництві пластмас використовується як барвник.

 

N375

Високодисперсний підсилювальний тех. вуглець. Забезпечує високу міцність при розриві та зносостійкість. Використовується при виробництві брекера, протектора шин, конвеєрної стрічки, гумотехнічних ущільнень та формованих виробів.

 

N550

Середньодисперсний середньопідсилювальний тех. вуглець. Забезпечує високі профільні властивості та екструзійну здатність, порівняно високий опір роздиранню. Використовується в сумішах для виготовлення корпусу шин, камер, екструдованих автомобільних профілів, віконних профілів та інших гумотехнічних виробів: ущільнювачів, шлангів, взуття.

 

N650

Середньодисперсний середньопідсилювальний тех. вуглець. Забезпечує плавне екструдування, високу еластичність, хорошу поверхню при обробці та високу здатність до наповнення. Використовують для виготовлення виробів, профільованих екструдуванням, шинних каркасів, боковин шин, камер, при виробництві шлангів та інших гумотехнічних ущільнень.

 

N660

Середньодисперсний середньопідсилюючий низькоструктурний тех. вуглець. Забезпечує більш високе розбухання екструдованого потоку, високу пружність за відносно високих показників твердості. Може вводитися у великій кількості. Використовують у сумішах для виготовлення корпусу шин та камер, формованих виробів; вироби, що виготовляються екструзією. Застосовується під час виробництва гумотехнічних виробів, рукавів, одношарових покрівельних систем, ізоляційних кабельних гум.

 

N772

Низькодисперсний техвуглець середньої активності, що надає сумішам високу пружність та покращені динамічні властивості. Використовують при виготовленні шинних каркасів та інших гумотехнічних виробів.