Українська версія|English version
Header

На День Державного Прапора України директор КЗТВ Вячеслав Яворський побував у артилеристів

Для військових День Державного Прапора України — це особливе свято. Бо прапор для них — це не лише символ державності, незалежності та суверенітету країни. Це символ нескореності духу, стяг з яким боролись за Україну і загинули за неї тисячі воїнів. І це вони, ті хто і зараз стоїть під кулями, знають, як щемить серце, коли цей стяг піднімається над звільненими від агресора містечками і селами Донеччини та Луганщини.

На свято до 107-го ракетно-артилерійського полку частини А-1546 прийшли рідні військовослужбовців, міська влада, представники промислових підприємств. Серед гостей свята і директор ПрАТ “КЗТВ” Вячеслав Яворський.

 Кременчуцький завод технічного вуглецю вже багато років в міру своїх сил підтримує армійців.

- На жаль, ми бачили якою була українська армія на початку агресії, до яких сумних наслідків це призвело. І зараз не можна жаліти ніяких коштів, бо як кажуть “Хто не буде годувати чужу армію — буде годувати чужу”. Тому ми з особливою увагою ставимось до звернень військових, — сказав Вячеслав Яворський у інтерв’ю телеканалу “Візит”.

Директор КЗТВ привітав військових, усіх кременчужан зі святом та побажав найголовнішого — мирного неба для нас усіх, щоб ми зберегли свою незалежність, свою країну для внуків і правнуків і могли пишатися нашою ненькою-Україною.